AVX EM3202-X58 58mm Snow White Black Edition Coffee Machine
Item number:
KG-KAR-0056
Manufacturer: AVX
Amennyiben kérdése van, keresse ügyfélszolgálatunkat bizalommal!
Bundle offers
In stock 363 db
Start date: 11/05/2026   While supplies last
Details
AVX EM3202-X58 58mm „Hófehérke” Kávégép – Nyomásszabályzóval
A készüléket háztartási használatra tervezték.
Ideális választás azoknak, akik kompakt méretben keresnek nagy tudású, modern kávégépet.
 Ajánlott kiegészítők:
  • Előre őrölt kávé esetén vásároljon nyomásfokozós szűrőkosarat, hogy tökéletes krémát kapjon.
  • A legjobb eredményt frissen pörkölt kávéval és eszpresszó-képes őrlővel érheti el.
  • Az AVX kínálatából ehhez a géphez a közepesen sötét (francia) pörkölésű kávékat ajánljuk.
 Főbb jellemzők
  • Nyomásszabályzás
  • Dual PID hőmérséklet-szabályzás
  • 3-járatú szelep
  • Precíziós felsőszűrő
  • Saválló szűrőtartó kar fa nyéllel
  • Cold Brew funkció
  • Előáztatás
  • Saválló acél szűrőtartó kar
  • Kivehető csepptálca
  • Csészemelegítő felület
 Műszaki adatok
  • Méret: 230 × 278 × 288 mm (Sz × Mé × Ma)
  • Teljesítmény: 1350 W
  • Garancia: 2 év
 A csomag tartalma
  • 1 db kettős kifolyós szűrőtartó kar
  • 1 db kétadagos szűrőkosár
  • 1 db egyadagos szűrőkosár
  • 1 db műanyag mérőkanál tamperrel
Reviews
Be the first to write a review!